Категорії Інформація
Каси Додати подію
Чуваки не святкують або UKRAINIAN
25 лютого 2024

Чуваки не святкують або UKRAINIAN

Ціна: 500 грн

Міський Палац Культури (Кременчук)
бул. Українського Відродження, 2
Купити квиток

Замовити квитки на "Чуваки не святкують або UKRAINIAN"

25 лют., неділя
"ЧУВАКИ не святкують або ...
"ЧУВАКИ не святкують або UKRAINIAN"
23 лютого, 19:00 Київ 200-550 грн Купити
24 лютого, 18:00 Дніпро 200-500 грн Купити
13 квітня, 18:00 Львів 200-550 грн Купити
14 квітня, 18:00 Івано-Франківськ 100-450 грн Купити

Про подію

"Чуваки не святкують, або Ukrainian"

Вистава про нашу сучасність, про війну та зміни в українському суспільстві за останні декілька років. Але в центрі сюжету не сама війна, а життя одного українця, який розповідає про своє дитинство і юність в Конотопі, навчання в Києві, Майдан, війну, дружбу, любов та зраду одночасно.

Вистава колоритна та динамічна, тримає глядача у постійному напруженні, а також здивує неочікуваними розвитками подій і манерою постанови. Вистава, яка деяким відкриє очі на правду, про яку мовчать, деяким допоможе зрозуміти жах війни, а іншим зможе просто підняти настрій і змусити вірити в найкраще майбутнє. Шквал емоцій, що викликає вистава, — від гомеричного сміху до межі "больового порогу свідомості" — змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, батьківську любов і синівську самопожертву, ціну смерті та зради, непорушність віри у те, що все буде Україна і що ми обов'язково здолаємо наших ворогів.

Продюсер Михайло Бондаренко зібрав для роботи над виставою унікальну команду. П'єса написана за творами письменника, телевізійного режисера, музиканта Руслана Горового. Пісні, що звучать у виставі – теж його. І це хоч не перша вистава за творами Горового, але перша де сам автор грає на сцені. Це акторський дебют Руслана. Тандем йому складає Дмитро Усов – актор Одеського українського театру ім. Василька, Київських Дикого театру та театру на Липках. Режисер вистави - Максим Голенко, сьогоднішний художній керевник Національного театру ім. Марії Заньковецької. Сценограф та костюми – неперевершена Леся Головач, художник - найвідомійший плакатист України Нікіта Тітов.

Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код