Категорії Інформація
Каси Додати подію
Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру
10 лютого 2024

Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Міський Палац Культури (Кременчук)
бул. Українського Відродження, 2
Harry Potter: Музика з фі...
Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру
25 жовтня, 19:00 Біла Церква 490-690 грн Купити

Про подію

“Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру” у Кременчуку!

30 вересня 2023 року у Міському палаці культури відбудеться концерт “Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру” у Кременчуку. 

Персонаж Гаррі Поттера вже давно є важливою частиною сучасної попкультури. Все почалося з надзвичайно популярних книжок. Потім вийшла серія ще більш популярних фільмів. Комп’ютерні ігри, іграшки, меми, одяг, зошити, - Гаррі Поттера у світі знає більше людей, ніж будь-якого політика. Є чимало причин, які принесли персонажу такий успіх. Чи не основна - вдале втілення у серії фільмів, які запам’яталися цікавим сюжетом, гарною акторською грою та атмосферною музикою.  

Концерт саундтреків з фільмів про Гаррі Поттера

Саме музика відправить вас першим класом до вигаданого світу Гаррі Поттера, або навіть конкретно у Гоґвортс. Концерт “Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру” - магія, що оживає в реальному світі. 

Щоб потрапити на концерт “Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру” у Кременчуку, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Кременчука шукайте у нас на сайті. 

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код