Категорії Інформація
Каси Додати подію
Іво Бобул  "Назавжди"
24 березня 2024

Іво Бобул "Назавжди"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Міський Палац Культури (Кременчук)
бул. Українського Відродження, 2

Про подію

Іво Бобул з новою програмою «Назавжди» відправиться в Кременчук

Хороші пісні серце й душа завжди відчуває. Хоча іноді ті пісні забуваються, але в якусь мить ти знову наспівуєш знайомі мелодії та слова, в уяві згадуються події з минулого, які приєдналися до тих пісень. Саме такими є пісні Іво Бобула – теплими, незабутніми, затишними творами, що нагадують нам про щасливі миті життя. 

Запрошуємо вас заспівати разом з народним артистом України 24 березня у Кременчуцькому міському палаці культури імені Г. І. Петровського. А щоб потрапити на концерт, саме час придбати квитки на подію.

Які культурні заходи хочете ще відвідати у місті? Дізнайтесь з афіші.

Програма «Назавжди»

Основна мета співака не тільки зустрітися з вами, шанувальники, та представити старі та нові пісні, а своєю творчою справою допомогти Збройним Силам України перемогти руську орду. Саме тому частину вторгованих коштів з концерту співак відправить на благодійність.

Щодо програми «Назавжди», то тут ви почуєте такі пісні, як «Душі криниця», «Місячне колесо», «Якщо любиш, кохай», «На Україну повернусь» та багато інших творів. Разом з Іво Бобул ви заспіваєте їх та запалаєте радісні вогники у своїх серцях. До зустрічі на концерті! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код